FAMILY TIME - LA GRANDE RÊVASION
Elke laatste zondag van de maand organiseert Le Palace FAMILY TIME: een filmvertoning voor het hele gezin, aangevuld met een animatieprogramma.
LA GRANDE RÊVASION
Rémi Durin , Bram Algoed , Eric Montchaud
FR/BE, 45', 2025, VFR, 6+
Een programma van drie korte films waarin de verbeelding vleugels krijgt! Last hebben van zenuwen voor het optreden en een eigen wereld bedenken, een mysterieus voorwerp ontdekken of zien wat er in een grote doos schuilgaat: deze drie korte films prikkelen de verbeelding en helpen jonge kijkers om zelfvertrouwen te vinden.
Programma:
La Grande rêvasion van Rémi Durin (Frankrijk, België, 2025, 26'): Terwijl de schoolvoorstelling op het punt staat te beginnen en het applaus van het publiek weerklinkt, durft Andréa zich niet bij haar klasgenoten op het podium te voegen. Om zich te verstoppen, rent ze weg en wikkelt zich in een geïmproviseerde mantel waarvan de stof eindeloos lijkt. Uiteindelijk komt ze tevoorschijn in een prachtig paleis, omringd door een wolk die even zacht als ondoordringbaar is.
Wat zit er in de doos? van Bram Algoed (België, 2023, 9'): Het verhaal van een piloot, een kapitein, een machinist, een chauffeur, een postbode, een meisje... en een reusachtige doos. Wat zit er in de doos, de reusachtige doos die de piloot heeft meegebracht uit een heel, heel ver land?
Ik heb een doos gevonden van Eric Montchaud (Frankrijk, 2024, 9'): Op een dag botst Guy, een vogel die door het bos rent, tegen een doos. Guy vraagt zich af: “Maar waar dient die doos eigenlijk voor?”
Première: 28/06/2026
-
-
10:30