Evènement

SPECIAL EVENT - Fists in the Pocket, Bellocchio

Teruggaan

Cinema RITCS, Cinematek, Istituto Italiano di Cultura & Palace nodigen u uit op de eerste editie van het Restored Film Festival Brussels.

In aanwezigheid van regisseur Marco Bellocchio.

(Her)ontdek de eerste film van Marco Bellocchio, I pugni in tasca, bekroond in Locarno (1965) en 50 jaar later prachtig gerestaureerd door de Cineteca di Bologna! Ook vandaag de dag wordt deze film, die bij zijn release in Italië insloeg als een bom, beschouwd als het meesterwerk van de Maestro.

I PUGNI IN TASCA (Les poings dans les poches)

Marco Bellocchio

IT, 1965, 95', VO IT ST FR/EN

Synopsis : De jonge Alessandro, die aan epilepsie lijdt, heeft zich beetje bij beetje in zijn eigen wereld teruggetrokken. Verloren in zijn bewondering voor zijn broer Augusto, die ervan droomt met Lucia te trouwen, en om zichzelf het gevoel te geven dat hij zijn lot in eigen handen heeft, besluit Alessandro het familiekeurslijf te doorbreken.

  • 18:30

In samenwerking met